Kalitemiz

Bürotime TURQUALITY® programının ikinci beş yılına hak kazandı

Dünya çapında markalaşma potansiyeli olan, önde gelen Türk firmalarına global bir marka olma yolunda güç vermeyi hedefleyen, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY®, firmalara ve markalara, gelişimlerine yönelik strateji, operasyon, organizasyon ve teknoloji danışmanlığı çalışmaları ile destek olmaktadır.

Üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmete kadar tüm süreçleri kapsayacak şekilde, yönetsel ve kurumsal bilgi birikimlerini geliştirmek ve uluslararası pazarda daha güçlü rol almalarını sağlamak üzere firmalara destek sağlayan TURQUALITY® marka geliştirme programına 2009 yılında katılan Bürotime, Türkiye’de ofis mobilyası sektöründe TURQUALITY® kapsamına alınan tek firma olmuştur.

Bürotime, faaliyet gösterdiği sektörde başarıdan başarıya koşarak, gerçekleştirdiği doğru strateji ve hedeflerle 2014 yılında TURQUALITY® tarafından programın ikinci beş yılına hak kazanmıştır. Bugün pek çok ülkede sektör lideri Bürotime’ın en ileri teknolojiyle üretilmiş, üstün kaliteli ürünleri kullanılmaktadır.

TURQUALITY®, firmalara finansal kaynak sağlamanın yanı sıra yönetim birimlerine yönelik eğitimler de vermekte, insan kaynaklarını güçlendirmektedir. Ayrıca pazar bilgisi dahilinde, firmaların doğru hamlelerde bulunabilmelerini sağlamak üzere, istihbarat desteği de vermektedir. Türk firmalarının dünya çapında bir marka olma potansiyellerini gün ışığına çıkarmaktadır.