Firmamız Hakkında

MERCAN OFİS MOBİLYA SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ . Deneyimli kadrosu ve yönetim yapısıyla 15 yılı aşkın bir süredir Ofis mobilyaları konusundaki kalite, fiyat, süreklilik, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti kriterlerini kuruluşundan itibaren daima ön planda tutarak sektörde kalıcı olmayı ve ön sıralardaki yerini almayı başarmıştır.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; satış öncesi ve sonrası verdiğimiz servislerde sunacağımız yaratıcı, hızlı ve güvenilir çözümlerimiz ile müşterilerimizin ofis yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Güvene dayalı müşteri ilişkisini sağlayarak satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi ile bölgesinde tanınmış ve ilk sırada tercih edilen Kaliteden ödün vermeden ürün alternatifini fiyat alternatifi ile eş zamanlı olarak değerlendiren Modern ve yenilikçi yapısı ile ileri teknolojiyi kullanarak geleneksel kalıpların dışında ve tam bir ekip ruhu ile Manisa’da faaliyet gösteren firmamız ; “kalıcı müşteri memnuniyeti” “sürekli kalite”, “çevreci sisteme duyarlılık” konularında misyonunu şekillendirerek faaliyetine devam etmektedir.

Satış öncesi Mimari Hazırlık, Planlama ve Yerleştirme hizmetleri tecrübeli ekip kadrosuyla müşterilerimize sunulmaktadır. Bunun için bir telefon etmeniz yeterlidir ekibimiz aynı gün içerisinde sizlere mimari hizmet sunacaktır. .

Çatımız altında topladığımız ürün yelpazemizi, sizlere daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla kurmuş olduğumuz sitemizde bulabilirsiniz. Her geçen gün daha sağlam bir yapıyla büyüyen firmamızdaki tüm gelişmelerden sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz.